Biz Kimiz?

Üçyol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Diş Hekimi Fikri Onur Alpak ve Diş Hekimi Cemal Önder ortaklığında 2013 yılından beri, hastalarının tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmış kliniği ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Uzman doktor kadrosu ve dinamik ekibiyle hasta memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi ve etik bakış açısıyla diş hekimliğinin radyolojik tetkik imkanlarını, son teknoloji tıbbi cihazlarla siz değerli hastalarımıza sunmaktadır.

üçyol dişçi

DOKTORLARIMIZ

diş hekimi onur alpak

Dt. Fikri Onur ALPAK

Diş Hekimi

Onur Alpak 1986 yılında doğdu. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, bonding, kompozit lamina, sabit ve hareketli restorasyonlar, implantoloji, masseter botoksu, kanal tedavisi(endodonti), zirkonyum protezler gibi alanlarda hizmet vermektedir.

diş hekimi cemal önder

Dt. Cemal ÖNDER

Diş Hekimi

Cemal Önder 1986 yılında doğdu. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, bonding, kompozit lamina, sabit ve hareketli restorasyonlar, implantoloji, kanal tedavisi (endodonti), zirkonyum protezler gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

Numaranızı Bırakın,
Biz Sizi Arayalım